MAISENSE 120*170 3842/920
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyesteri |
| Pituus | 170 cm |
| Leveys | 120 cm |
| Paksuus | ± 12,5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 250 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 620 g/m² |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
152,00 €
190,00 €
Säästät 38,00 €
Maisense-matot tekevät elämän helppoaksi! Nyt on mahdollista ostaa mattoja vaaleailla sävyillä, jota on helppo ylläpitää, ne on kestävät ja ei likaantuu helposti.
Eesti
English
Russian