MAHAL 195*300 914711/2121
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 60% viskoosi, 40% puuvilla |
| Pituus | 300 cm |
| Leveys | 195 cm |
| Paksuus | ± 3 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Pohja | Liukkauden estävä |
| Tiheys | 890 500 punkti/m² |
| Paino | 900 g/m² |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
180,00 €
![]()
Eesti
English
Russian