MAGIC KIDS 160*230 102 LITTLE KING
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyesteri |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 8 mm |
| Valmistusmaa | Kiina |
| Pohja | Puuvilla |
| Paino | 800 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
130,00 €

Eesti
English
Russian