LUXOR 200*290 301 BEIGE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 290 cm |
| Leveys | 200 cm |
| Paksuus | ± 9 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Pohja | Jute |
| Paino | 1 600 g/m² |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
195,00 €

Eesti
English
Russian