LOTUS 160*240 6354/030
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 240 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 8 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Paino | 2 230 g/m² |
| Väri | Ruskea |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
128,00 €
160,00 €
Säästät 32,00 €

Eesti
English
Russian