LORI 160*230 STELO LINEN
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 9/6 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Tiheys | 192 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 080 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
275,00 €
![]()
Eesti
English
Russian