LORENA WORLD MAP 140*200
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Puuvilla |
| Pituus | 200 cm |
| Leveys | 140 cm |
| Valmistus | Käsin kudottu |
| Paksuus | ± 10 mm |
| Valmistusmaa | Intia |
| Pohja | Puuvilla |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
200,00 €
250,00 €
Säästät 50,00 €
Espanjassa muotoiltu ja Intiassa käsinkudotut trendikät puuvillamatot. Pehmeät ja kevyt. Pestävät 30 ° astisessa vedessä pesukonella. Näiden mattojen valmistaja tukee yli 100 opiskelijan koulutuksen Pohjois-Intiassa.
Eesti
English
Russian