LILY 200*290 74333/520
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyesteri |
| Pituus | 290 cm |
| Leveys | 200 cm |
| Paksuus | ± 22 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Tiheys | 88 550 pistettä/m² |
| Paino | 2 200 g/m² |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
345,00 €

Eesti
English
Russian