LIDA 133*190 MODERNO BLUE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 75% polypropyleeni, 25% polyesteri |
| Pituus | 190 cm |
| Leveys | 133 cm |
| Valmistus | Wilton |
| Paksuus | ± 4 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Tiheys | 360 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 008 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Sininen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
150,00 €
![]()
Eesti
English
Russian