LARA 140*200 543/28 GREY/YELLOW
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 200 cm |
| Leveys | 140 cm |
| Paksuus | ± 12 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Tiheys | 400 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 500 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
155,00 €

Eesti
English
Russian