LARA 80*150 SEGRI GREY
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyesteri |
| Pituus | 150 cm |
| Leveys | 80 cm |
| Paksuus | ± 6 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Tiheys | 576 000 pistettä/m² |
| Paino | 1 800 g/m² |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
80,00 €
![]()
Eesti
English
Russian