LANA 240*340 343/509
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 40% villa, 20% polypropyleeni , 40% polyesteri |
| Pituus | 340 cm |
| Leveys | 240 cm |
| Paksuus | ± 30 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 95 000 pistettä/m² |
| Paino | 3 750 g/m² |
| Väri | Musta |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
815,00 €
Erittäin paksu ja pehmeä villainen matto. Mallisto on saannut inspiroinnin Marokkolaisesta käsityöstä jossa nomaadien heimot loivat vaaleaissa sävyissä mattoja. Nykyajaan nämä matot soveltuvat täydellisesti modernein sisätiloihin ja tuovat esille Pohjois-Afrikkalaisia käsityötaitoja.
Eesti
English
Russian