LAMPAANTALJA 4,0 190WE NATURAL WHITE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Luonnonnahka |
| Pituus | 185 cm |
| Leveys | 125 cm |
| Paksuus | ± 40 mm |
| Valmistusmaa | Australia |
| Väri | Valkoinen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
445,00 €

Lampaantaljat ovat suositut sisustuselementit. Ne sopivat käytettäväksi sohvilla, nojatuolilla tai lattialla. Isommat lampaantalja-matot soveltuvat hyvin lattiaan.
Eesti
English
Russian