LAMPAANTALJA 2,0 BROWN 182BS
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Luonnonnahka |
| Pituus | 175 cm |
| Leveys | 63 cm |
| Paksuus | ± 40 mm |
| Valmistusmaa | Australia |
| Väri | Ruskea |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
230,00 €

Lampaantaljat ovat suositut sisustuselementit. Ne sopivat käytettäväksi sohvilla, nojatuolilla tai lattialla. Isommat lampaantalja-matot soveltuvat hyvin lattiaan.

Eesti
English
Russian