LACES 170*240 LA01/00
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Vahattu puuvilla |
| Pituus | 240 cm |
| Leveys | 170 cm |
| Valmistus | Käsin tuftattu |
| Paksuus | ± 50 mm |
| Valmistusmaa | Intia |
| Pohja | Puuvilla |
| Paino | 4 500 g/m² |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
495,00 €
999,00 €
Säästät 504,00 €
Eesti
English
Russian