KREATIVE KIDS 135*200 DOLL HOUSE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 100% Sorona® by DuPont™ |
| Pituus | 200 cm |
| Leveys | 135 cm |
| Paksuus | ± 4-5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Pohja | Liukkauden estävä |
| Tiheys | 1 000 000 pistettä/m² |
| Paino | 1 340 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Monivärinen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
135,00 €

Nämä matot ovat erittäin pehmeästä lankasta ja elävillä väreillä. Tahrat saa helposti poistaa kostealla liinalla. Konepestävä 30 astella, ei aiheuta allergiaa, koska matosta ei erityy lankaa. Valmistettu Belgiassa.
Eesti
English
Russian