KODARI 175*243 94208
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Villa |
| Pituus | 243 cm |
| Leveys | 175 cm |
| Valmistus | Käsin solmittu |
| Paksuus | ± 11 mm |
| Valmistusmaa | Intia |
| Pohja | Puuvilla |
| Tiheys | 90 000 solmua/m² |
| Paino | 5 200 g/m² |
| Väri | Vihreä |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
499,50 €
999,00 €
Säästät 499,50 €

Tyydyttääkseen eurooppalaisten toiveita trendikkäiden ja modernien mattojen perään, luodaan muotoilut ja värisävyt Euroopan mainekkaiden suunnittelijoiden käden alla, mutta tuotanto tapahtuu pääasiassa Nepalissa ja Intiassa. Intian alkuperän villasta kudotut matot ovat hieman karkeammat, mutta hyvin kestävät ja helposti puhdistettavat.
Eesti
English
Russian