KODARI 140*200 98701
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Villa |
| Pituus | 200 cm |
| Leveys | 140 cm |
| Valmistus | Käsin solmittu |
| Paksuus | ± 11 mm |
| Valmistusmaa | Intia |
| Pohja | Puuvilla |
| Tiheys | 90 000 solmua/m² |
| Paino | 5 200 g/m² |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
395,00 €
790,00 €
Säästät 395,00 €

Tyydyttääkseen eurooppalaisten toiveita trendikkäiden ja modernien mattojen perään, luodaan muotoilut ja värisävyt Euroopan mainekkaiden suunnittelijoiden käden alla, mutta tuotanto tapahtuu pääasiassa Nepalissa ja Intiassa. Intian alkuperän villasta kudotut matot ovat hieman karkeammat, mutta hyvin kestävät ja helposti puhdistettavat.
Eesti
English
Russian