RÄSYMATTO 80*165
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Puuvilla |
| Pituus | 165 cm |
| Leveys | 80 cm |
| Valmistus | Käsin kudottu |
| Paksuus | ± 6 mm |
| Valmistusmaa | Eesti |
| Pohja | Kaksipuolinen matto |
| Väri | Monivärinen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
63,00 €
| Varasto | Varastotilanne | Määrä |
|---|---|---|
| Järve Keskus | Varastossa | 1 yksikkö(t) |
| Jõe 3 | Ei varastossa | 0 yksikkö(t) |
Värilliset puuvillamatot valmistetaan Iisakan lammaskasvatus- ja käsityötalossa Uurun kylässä Lahemaalla.
Liittyvät tuotteet
- 85,00 €63,00 €48,00 €53,00 €70,00 €70,00 €73,00 €
Eesti
English
Russian