KALEIDOSKOPE BOTANIC 170*230 16807
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Villa |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 170 cm |
| Valmistus | Painettu 3D |
| Paksuus | ± 9 mm |
| Valmistusmaa | Hollanti |
| Pohja | Liukkauden estävä |
| Paino | 3 100 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Vihreä |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
742,50 €
990,00 €
Säästät 247,50 €

Kaleidoskope-mattoilla on kokonaan uusi käsite maton valmistuksessa: valokuvat on painettu valkoiselle villamatolle ja tulokset ovat hämmästyttäviä. Inspiraatio tulee luonnon valokuvista. Kaleidoskope-matot ovat todellinen katseenvangitsija huoneessasi, ja ne ovat tiheät ja erittäin kestäviä.
Eesti
English
Russian