JUTE 200*290 BALI 4004
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Juutti |
| Pituus | 290 cm |
| Leveys | 200 cm |
| Valmistus | Käsin punottu |
| Paksuus | ± 6 mm |
| Valmistusmaa | Intia |
| Pohja | Kaksipuolinen matto |
| Paino | 1 800 g/m² |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
195,00 €
260,00 €
Säästät 65,00 €
![]()
Eesti
English
Russian