JOYFUL KIDS Ø 115 LABYRINTH
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 100% Sorona® by DuPont™ |
| Pituus | 115 cm |
| Leveys | 115 cm |
| Paksuus | ± 10 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Pohja | Liukkauden estävä |
| Tiheys | 820 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 420 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Vihreä |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
80,00 €
95,00 €
Säästät 15,00 €

Nämä matot ovat erittäin pehmeästä lankasta ja elävillä väreillä. Tahrat saa helposti poistaa kostealla liinalla. Konepestävä 30 astella, ei aiheuta allergiaa, koska matosta ei erityy lankaa. Valmistettu Belgiassa.
Eesti
English
Russian