JOY 120*160 203 MULTI
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyesteri fleece |
| Pituus | 160 cm |
| Leveys | 120 cm |
| Paksuus | ± 7 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Pohja | Liukkauden estävä |
| Paino | 900 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
50,00 €

Eesti
English
Russian