JEMILA 80*150 JEM535 BLACK
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 85% polypropyleeni, 15% chenille |
| Pituus | 150 cm |
| Leveys | 80 cm |
| Paksuus | ± 8 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Paino | 2 000 g/m² |
| Väri | Musta |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
55,00 €

Eesti
English
Russian