JASMINE 80*140 341/900
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 75% polypropyleeni, 25% polyesteri |
| Pituus | 140 cm |
| Leveys | 80 cm |
| Paksuus | ± 30 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Paino | 3 200 g/m² |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
50,00 €
75,00 €
Säästät 25,00 €
Eesti
English
Russian