JAN RUGS 150*230 017/01
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyesteri |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 150 cm |
| Valmistus | Painettu 3D |
| Paksuus | ± 3,5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Pohja | Puuvilla+lateksi |
| Väri | Monivärinen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
199,00 €
Loistavat painetut 3D-valokuvamatot. Värit ovat totuudenmukaisia. Polyesterikankas on vahva materiaali jolla on luonnollisesti silkkinen ulkonäkö.
Eesti
English
Russian