ISTUINSUOJA TUMMAHARMAA
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Villa |
| Pituus | 110 cm |
| Leveys | 60 cm |
| Paksuus | ± 25 mm |
| Valmistusmaa | Australia |
| Pohja | Puuvilla |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
145,00 €

Lampaantaljat ovat suositut sisustuselementit. Ne sopivat käytettäväksi sohvilla, nojatuolilla tai lattialla. Isommat lampaantalja-matot soveltuvat hyvin lattiaan.
Eesti
English
Russian