ISFAHAN 160*240 PELS CREAM
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 100% Uusiseelantilainen villa |
| Pituus | 240 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Valmistus | Wilton |
| Paksuus | 8 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Pohja | Jute |
| Tiheys | 460 800 pistettä/m² |
| Paino | 2 500 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Ruskea |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
318,75 €
425,00 €
Säästät 106,25 €
![]()
Isfahan-matot valmistetaan korkealaatuisesta Uuden-Seelannin villasta. Kuvioissa on aiheita persialaisista matoista, mutta löytyy myös arkkitehtuurista inspiroituja malleja.
Eesti
English
Russian