INDO TABRIZ 242*306
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 80% villa, 20% viskoosI |
| Pituus | 306 cm |
| Leveys | 242 cm |
| Valmistus | Käsin solmittu |
| Paksuus | ± 15 mm |
| Valmistusmaa | Intia |
| Pohja | Puuvilla |
| Tiheys | 160 000 solmua/m² |
| Paino | 4 500 g/m² |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
4 450,00 €
Käsin solmittu klassinen matto Intiasta. Tässä matossa käytetään perinteisiä persialaista malleja, matot ovat erittäin kestävä ja todella hintansa arvoisia.
Eesti
English
Russian