INTIALAINEN SILKKIMATTO 96*153 SING
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Silkki |
| Pituus | 153 cm |
| Leveys | 96 cm |
| Valmistus | Käsin solmittu |
| Paksuus | ± 6 mm |
| Valmistusmaa | Intia |
| Pohja | Puuvilla |
| Tiheys | 490 000 solmua/m² |
| Väri | Punainen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
2 500,00 €
Eesti
English
Russian