INDIA 172*242 BIKANER RED
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Villa |
| Pituus | 242 cm |
| Leveys | 172 cm |
| Valmistus | Käsin solmittu |
| Paksuus | ± 12 mm |
| Valmistusmaa | Intia |
| Pohja | Puuvilla |
| Tiheys | 90 000 solmua/m² |
| Väri | Punainen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
490,00 €
Eesti
English
Russian