HUSK 135*200 4581/900
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 40% villa, 40% polypropyleeni , 20% polyesteri |
| Pituus | 200 cm |
| Leveys | 135 cm |
| Paksuus | ± 30 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 95 000 pistettä/m² |
| Paino | 5 000 g/m² |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
380,00 €
Eesti
English
Russian