OVIMATTO 60*100
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Pvc |
| Pituus | 100 cm |
| Leveys | 60 cm |
| Paksuus | ± 40 mm |
| Valmistusmaa | Eesti |
| Pohja | Puu |
| Väri | Musta |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
85,00 €
Eesti
English
Russian