GRETA 115*170 602 GIRAFFE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 70 % kierrätettyä puuvillaa, 30 % polyesteriä |
| Pituus | 170 cm |
| Leveys | 115 cm |
| Valmistus | Painettut kuviot |
| Paksuus | ± 6 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Pohja | Puuvilla |
| Paino | 1 500 g/m² |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
110,00 €

Eesti
English
Russian