GRACE 80*200 39016/088
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 200 cm |
| Leveys | 80 cm |
| Paksuus | ± 3 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Paino | 1 500 g/m² |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
65,00 €

Grace kokoelma sopii sekä sisä- että ulkokäyttöön. Matot ovat täysin UV-ja vedenkestävät.
Eesti
English
Russian