GOBELIN 160*230 94010/2001-96
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 40% viskoosi, 38% puuvilla, 22% polyesteri |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Valmistus | Konekudottu punosmatto |
| Paksuus | ± 5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Pohja | Liukkauden estävä |
| Paino | 1 820 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
260,00 €
![]()
Eesti
English
Russian