GLAMOUR 80*150 700 MOCCA
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyesteri |
| Pituus | 150 cm |
| Leveys | 80 cm |
| Valmistus | Käsin kudottu |
| Paksuus | ± 30 mm |
| Valmistusmaa | Intia |
| Paino | 3 600 g/m² |
| Väri | Ruskea |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
45,00 €
90,00 €
Säästät 45,00 €

Eesti
English
Russian