GALAXY 133*190 TICA GREY
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 50% Uusiseelantilainen villa, 50% Englannin villa |
| Pituus | 190 cm |
| Leveys | 133 cm |
| Valmistus | Wilton |
| Paksuus | ± 9 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Pohja | Jute |
| Tiheys | 179 200 pistettä/m² |
| Paino | 2 450 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
272,00 €
320,00 €
Säästät 48,00 €
![]()
Galaxy on innovaatinen kokoelma, jolle on ominaista yksinkertaisuus ja vain muutaman värin käyttö. Matolla on 3D-vaikutelma, joka saavutetaan leikkaamattomien ja leikkatujen lankojen yhdistelmästä. Tämän menetelmän ansiosta voi luoda kauniin kuvion vain yhdenvärisen lankasta. Galaxy villamatot ovat kestäviä ja sopivat jokaiseen huoneen.
Eesti
English
Russian