FUSION TRACKS 160*230 54600
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Villa |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 12 mm |
| Valmistusmaa | Hollanti |
| Paino | 2 500 g/m² |
| Väri | Monivärinen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
440,00 €
550,00 €
Säästät 110,00 €

Eesti
English
Russian