FUNKY 160*220 SKRZATY BLUE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 220 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 8 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Tiheys | 208 000 pistettä/m² |
| Paino | 1 830 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Sininen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
150,00 €
![]()
| Varasto | Varastotilanne | Määrä |
|---|---|---|
| Järve Keskus | Varastossa | 1 yksikkö(t) |
| Jõe 3 | Varastossa | 1 yksikkö(t) |
Funky-matoilla on valta muuttaa lapsen huone ihmemaailmaksi, joka on täynnä taikuutta ja seikkailuja, sekä antaa mahdollisuuden muuttaa teini-ikäisen huone nykyaikaiseksi.
Liittyvät tuotteet
- 80,00 €80,00 €80,00 €120,00 €82,50 €75,00 €80,00 €110,00 €255,00 €255,00 €110,00 €150,00 €150,00 €110,00 €80,00 €
Eesti
English
Russian