FUNKY 133*180 MIM VIOLET
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 180 cm |
| Leveys | 133 cm |
| Paksuus | 8 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Tiheys | 208 000 pistettä/m² |
| Paino | 1 830 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Monivärinen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
110,00 €
![]()
Eesti
English
Russian