FOLKLORE 160*230 J039A
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 10 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Tiheys | 204 800 pistettä/m² |
| Paino | 2 150 g/m² |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
175,00 €

Värikäs Folklore-matto tekee jokaisesta asuintilasta aurinkoisen.
Eesti
English
Russian