FLUX 200*300 46125/AE200
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 70% vill, 30% polyesteri |
| Pituus | 300 cm |
| Leveys | 200 cm |
| Paksuus | ± 12 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 225 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 900 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
900,00 €
Flux-malliston matoissa on 3D-efekti – leikattu nukka vuorottelee lenkkinukan kanssa. Flux-sarjan matot ovat pehmeitä ja pastellisävyisiä.
Eesti
English
Russian