FLOORLUX 160*230 322 BLACK/SILVER
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Valmistus | Konekudottu punosmatto |
| Paksuus | ± 5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Paino | 1 800 g/m² |
| Väri | Musta |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
95,00 €

Käytännölliset Floorlux-matot ovat kohtuuhintaisia ja helppoja ylläpitää. Matoilla ovat miellyttävät kuviot, pinta muistuttaa sisal-mattoa. Värit ovat rauhalliset ja luonnolliset.
Eesti
English
Russian