FLAGS 2166 W 120*180
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 180 cm |
| Leveys | 120 cm |
| Paksuus | ± 11 mm |
| Valmistusmaa | Egypti |
| Paino | 1 900 g/m² |
| Väri | Monivärinen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
140,00 €
Eesti
English
Russian