FARSISTAN 170*240 5681/680
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Villa |
| Pituus | 240 cm |
| Leveys | 170 cm |
| Paksuus | ± 10 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 1 000 000 pistettä/m² |
| Paino | 4 000 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Kerma |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
750,00 €

Matoilla on klassiset kuviot ja ne on tyylikkäitä. Mattojen laatu on poikkeuksellinen, joten ne sopivat myös hyvin hotelleihin ja toimistoihin.
Eesti
English
Russian