EVENT 150*200 430
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 100% Uusiseelantilainen villa |
| Pituus | 200 cm |
| Leveys | 150 cm |
| Valmistus | Käsin solmittu |
| Paksuus | ± 10 mm |
| Valmistusmaa | Vietnam |
| Pohja | Puuvilla |
| Tiheys | 160 000 solmua/m² |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
967,50 €
1 290,00 €
Säästät 322,50 €
Vietnamia ei lasketa kuuluvaksi matonkudontamaiden joukkoon. Mutta meillä Vaibagaleriissa on tarjottavana jotakin aivan ainutlaatuista! Italialainen suunnittelija Claudio Amati on suunnitellut kokoelmansa saksalaiselle MTM Interior Design -yritykselle Münchenissä.
Tarjoamme teille Vaibagaleriissa myös virolaisille markkinoille hyvin sopivia ainutlaatuisia mattoja. Matot on hyvin tiiviisti kudottu ja valmistettu Vietnamissa 100 % hiuksenhienosta uusiseelantilaisesta villasta.
Eesti
English
Russian