ELECTRA 170*240 3523/010
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyesteri |
| Pituus | 240 cm |
| Leveys | 170 cm |
| Valmistus | Käsin kudottu |
| Paksuus | ± 45 mm |
| Valmistusmaa | Intia |
| Pohja | Puuvilla |
| Paino | 5 500 g/m² |
| Väri | Punainen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
250,00 €
990,00 €
Säästät 740,00 €
Eesti
English
Russian