EDEN 120*120 ISKRA LIGHT GREY
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 120 cm |
| Leveys | 120 cm |
| Paksuus | ± 9 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Tiheys | 192 000 pistettä/m² |
| Paino | 1 636 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
56,25 €
75,00 €
Säästät 18,75 €
![]()
Eesti
English
Russian