ECO 160*230 8724/122
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Villa |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | 7 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 450 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 300 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
256,00 €
320,00 €
Säästät 64,00 €
Eco matot - investointi villaan on investointi luontoon. Eco-kokoelma on yksinkertainen ja tyylikäs.
Eesti
English
Russian